Değerli Üyemiz,
Alzheimer Derneği İzmir Şubesi Olağan Genel Kurulu aşağıdaki gündemle 28 Ocak 2024 Pazar günü saat: 13.00 de ve Alzheimer Derneği İzmir Şube Merkezi ,.Turgut Reis Mah. Mithatpaşa cad.No:384/1 Grup Apt.(Tarihi asansör karşısı) Konak – İzmir adresinde yapılacaktır. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamaması durumunda ikinci toplantı çoğunluk aranmaksızın 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 13.00 de yine aynı adreste yapılacaktır. Genel Kurulumuza katılmanızı bekler, saygılar sunarız

Belgin Karavaş
Başkan
Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu .

Gündem:
1-Açılış ve Saygı Duruşu
2-Divan Seçimi
3- Yönetim ve Denetleme Kurulu Faaliyet Raporlarının sunumu, görüşülmesi ve ibrası
4-Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Seçimi
5-Üye aidatlarını görüşülmesi.
6-Dilek ve Temenniler
6-Kapanış

Karşıyaka Belediyesi Alzheimer Evi

İBB Toplum Sağlığı BŞK ile yapılan etkinlik

6 Ekim Kitap Tanıtım

2022 EYLÜL ALZHEİMER FARKINDALIK ÇALIŞMALARI

Olağan Genel Kurum Toplantısı Hakkında;

Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi Olağan Genel toplantısı 09.01.2022 Pazar günü saat 12:00 – 14:00 arası derneğimiz İzmir Şubesi binasında yapılacaktır.

Çoğunluk sağlanamadığı taktirde 16.01.2022 Pazar günü aynı saat ve yere çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

Tüm üyelerimizi bekliyoruz.

T.A.D izmir Şube Yönetim Kurulu

Adres: Turgutreis Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:384/1
( Dernek binamız tarihi asansör karşısındadır. )

Karataş / Konak / İZMİR

İZMİR Unutma – Broşürü indirmek için tıklayınız.

Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi Geleneksel Bahar Kahvaltısı 13 Nisan 2014 Pazar Günü Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde düzenlendi. Derneğin sosyal komite üyeleri, Alzheimer hasta ve hasta yakınlarının yoğun ilgi gösterdiği kahvaltıya Narlıdere Kaymakamı Osman Aslan Canbaba da katıldı. Karadağ’dan gelen misafirlerin katılımı ile de uluslararası bir görünüm kazanan etkinlikte katılanlar deniz manzaralı ‘Birinci Bahar’ salonunda müzik eşliğinde dans ederek stres attılar.

Derneğin geçmiş dönem Başkanı Uzm. Dr. Aysel Gürsoy bu tür sosyal aktivitelerin Alzheimer hasta ve yakınları için önemini ifade ederken, dernekte her zaman belirttikleri gibi ne söylediğinizden çok onları nasıl hissettirdiğinizin önemli olduğunu, yeni dönemde de bu aktivitelerin devam etmesi için gerekli desteği sağlayacağını belirtti. Şubenin yeni başkanı Doç. Dr. Nil Tekin başkan olarak ilk etkinliği düzenlemenin heyecanını ve coşkusunu yaşadıklarını, yönetim kurulu, sosyal komite ve tüm dernek üyelerinin desteğiyle çalışmalara devam etmek istek ve arzusunda olduklarını belirterek, ilgi ve destekleri için tüm katılımcılara teşekkür etti. Huzurevi Müdürü Zekeriya Alan da böylesi bir etkinliğin kuruluşlarında yapılmasından dolayı mutlu olduklarını, huzurevi bünyesinde yeni açılan 10 kişilik gündüzlü bakım hizmetinden Alzheimer hastalarının faydalanabileceği müjdesini verdi.

Daha sonra bir üyemize hazırlanan sürpriz doğum günü kutlandı ve pasta kesildi. Alzehimer hasta yakını olan ve derneğin sosyal komitesinde aktif olarak yer alan üyemiz mumları üflerken ‘inşallah allah hepinize eşi, çocukları ve torunları ile böyle uzun ve sağlıklı olarak yaşamak nasip etsin’ dedi. Etkinlikte yapılan çekilişte küçük altını kazanan talihli ise son üç aydır Narlıdere huzurevinde kaldığını, burada da 1000. Sakin olması nedeniyle tören düzenlendiğini herkese kendi gibi sürekli şanslı olasını dilediğini, kazandığı hediyeyi derneğe bağışladığını belirtti.   Etkinlik katılımcıların söylediği şarkılar ve bir sonraki etkinlikte buluşma dilekleriyle son buldu.

İZMİR ŞUBESİ ETKİNLİKLERİ